Obce a města se pouští do modernizace. Investují do moderního LED osvětlení i bezdrátových rozhlasů

Procházení se neosvětlenými ulicemi vyvolává v mnoha lidech strach. Pokud původní osvětlení v ulicích dosluhuje, nezbývá městům a obcím nic jiného než se poohlédnout po novém, ideálně i úspornějším řešení. V současné době se obrovské popularitě těší solární veřejné LED osvětlení, které je možné nainstalovat dokonce i do částí bez dostupného síťového napětí.

V daném segmentu dlouhá léta působí ryze česká společnost JD ROZHLASY s.r.o., která neusnula na vavřínech a neustále zdokonaluje své produkty, jako je právě výše zmíněné veřejné LED osvětlení.

Úsporné, bezúdržbové a moderní LED osvětlení do ulic

Sortiment společnosti JD ROZHLASY s.r.o. je poměrně široký, přičemž zahrnuje jak novou generaci bezdrátového rozhlasu, tak i multifunkční dobíjecí stanici, která povýší městský mobiliář na vyšší úroveň.

JD ROZHLASY s.r.o. se však proslavila především svým veřejným solárním LED osvětlením, které disponuje propracovaným systémem chlazení diod. Právě tento zdokonalený systém prodlužuje životnost osvětlení na 80 tisíc hodin. Dokonce město získává na tento produkt tříletou záruku, protože společnost, kterou můžete znát i pod názvem LEDEOS, si je jistá vysokou kvalitou svých výrobků.


Solární osvětlení nachází uplatnění především v těch částech města, kde je nemožné, případně náročné zajistit napájení ze sítě. Pro takové oblasti je vhodné bezúdržbové řešení LEDEOS EV 12 s nulovými provozními náklady. Osvětlení je vybaveno soumrakovým čidlem, a tak během dne je v úsporném režimu a osvětlení se spustí až v okamžiku, kdy se setmí. Stejně tak disponuje PIR čidlem, a proto je možné nastavit světlo tak, že se zapne jen při zaznamenání pohybu.

V nabídce jsou dvě různé sestavy solárního veřejného LED osvětlení, které se liší především výkonem solárního panelu. Záleží na tom, co je od daného zařízení očekáváno. Ve standardních podmínkách s dostatečným slunečním svitem je naprosto dostačující solární panel s 90 Wpp. Pokud se mají lampy nacházet v místech s menší dostupností slunečního svitu, je lepší sáhnout po variantě se solárním panelem se 180 Wpp.

Co je to solární multifunkční dobíjecí stanice?

Velice zajímavým a užitečným doplňkem je solární multifunkční dobíjecí stanice. Co se tím myslí? Městský mobiliář má podpořit turistický ruch. Pokud se ve městě nachází i taková dobíjecí stanice, která nabízí zásuvku, kompresor, stojan na kolo a USB, držák telefonu či autozásuvku 12 V, pak se město či obec dostane do podvědomí.

Solární dobíjecí stanice může disponovat i dalšími prvky. Volitelné jsou třeba i bezdrátový rozhlas, vstup pro rádio stanici, textový panel, Wi-Fi a podobně. Výčet těchto prvků je opravdu široký.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..