Oslavte své narozeniny ve vinném sklípku v Praze

Oslavte své narozeniny ve vinném sklípku v Praze

Najít vhodný a zároveň jedinečný prostor pro oslavu narozenin je někdy velice náročné a hledání mnohdy zabere mnoho času. Proto vám přinášíme tip na unikátní prostor. Co byste řekli oslavě narozenin ve vinném sklípku v centru Prahy? Pokud vám to přijde jako skvělý nápad, pak vám může být k dispozici vinný sklep Praha s úderným názvem Zašívárna. Navíc zažijete jedinečný zážitek, který si budete pamatovat do konce svého života.  

Jedinečná atmosféra

Proč zvolit na oslavu narozenin či jinou významnou událost právě vinný sklep Praha? Protože vinné sklepy mají jedinečnou atmosféru s nezaměnitelnou vůní, kterou by měl alespoň jednou poznat každý. Vinný sklípek Praha vám navíc poskytne maximální soukromí a diskrétnost. Kapacita sklepu je až pro 25 lidí, takže si budete moci pozvat všechny své kamarády a zajistit jim jedinečný zážitek. Nezapomeňte své přátelé či rodinné příslušníky upozornit na to, že si mají vzít teplejší oblečení, jelikož je ve sklípku chladněji.

Řízená degustace vín

V rámci své oslavy navíc zažijete řízenou degustaci vína, takže budete mít možnost poznat nová kvalitní vína jedinečné chuti. Vybírat můžete hned z několika programů řízené degustace. Degustací vína vás bude doprovázet zkušený sommeliér s širokými znalostmi o vínech. Degustace vína Praha navíc bude zohledňovat vaše chuťové preference. Před samotnou akcí totiž vyplníte formulář o tom, kterým vínům dáváte přednost a sommeliér se postará o konkrétní výběr.

Oslava narozenin bez starostí

Personál se navíc o vše postará, abyste se cítili skvěle a nic nemuseli řešit. Zařídí vám kvalitní zábavu, aby se vaši hosté bavili, a zároveň zajistí vhodné jídlo a delikatesy k vybraným druhům vína. Nebudou tak chybět žádné delikatesy, které k vínu patří, jako jsou zahraniční sýry, olivy, sušená šunka a rajčata, pečivo atd. Vaše chuťové pohárky tak budou v sedmém nebi a s organizací oslavy nebudete mít žádné starosti.

Bližší informace o poskytovaných službách, včetně možnosti rezervace vinného sklípku najdete na webových stránkách vinorada.cz.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..