Rozvoz a online nákup potravin již nabízí i Albert

Rozvoz a online nákup potravin již nabízí i Albert

Albert od letošního roku doručuje i domů. Přestože má po 30 letech působení na trhu v České republice již přes 340 kamenných obchodů, je o e-shop zájem. Zatím Albert nedoručuje celorepublikově, ale pokud se služba osvědčí, pravděpodobně dojde k jejímu dalšímu rozšíření.

Albert doručuje nákupy zdarma až domů – zatím testuje jen část republiky

Od května letošního roku nabízí Albert rozvoz a online nákup potravin do vybraných lokalit. Jestliže patříte mezi ty šťastné, můžete si až domů nechat dovést nákup v hodnotě od 500 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč dostáváte automaticky 10% slevu. A doprava je zcela zdarma. Služba je aktuálně dostupná pouze pro vybraná města, zájem je však i z dalších měst a mimo města. Právě tam, kde je horší dostupnost k obchodům, by mohl být zájem největší.

Sledujte Albert aktuální letáky

Albert patří mezi oblíbené supermarkety a hypermarkety. Popularitu si udržuje nejen dobrým a širokým sortimentem, ale taktéž díky různým slevovým akcím. Albert aktuální letáky jsou tím, co obvykle prohlížíme, když se chytáme na větší nákupy nebo potřebujeme nakoupit některou položku ve větším, a ta nám právě doma došla. Letáky jsou dostupné online na webových stránkách obchodu. Právě zde si je pohodlně prohlédnete.

Nepřehlédněte ani Albert magazín a jeho skvělý obsah

Rádi si počtete, nebo se inspirujete kulinářskými časopisy? Sledujte Albert magazín a jeho skvělý obsah. Zrovna nyní si v obchodě za symbolickou cenu zakoupíte letní speciál s perfektními recepty s lesním ovocem, ale taktéž různé tipy na grilování s recepty. Na webu obchodu je magazín k prolistování online a zdarma.

Tipy na recepty

Recepty však na webových stránkách najdete i samostatně. Díky nim kdykoliv najdete skvělý tip na něco chutného či zdravého, na oběd i na večeři, na masový pokrm nebo na dezert. Albert recepty – kvalita, přehlednost, počet a množství ingrediencí, alergeny, reálné obrázky jídla… Přesně takto má vypadat praktický receptář.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..