Podnikejte efektivně a spolupracujte s call centrem

Podnikejte efektivně a spolupracujte s call centrem

Výdělky vám stagnují a potřebujete rozproudit cash flow? Nebo zakládáte novou firmu a potřebujete přilákat nové zákazníky? Či snad sháníte partnery? Existuje mnoho strategií, které vám seženou zákazníky, partnery a zvýší povědomí o vaší značce. Jednou z těch nejúspěšnějších je call centrum. Nevěříte?

Kontaktování potenciálních zákazníků i balení zboží

Call centrum už dávno neslouží jen prostému navolávání klientů přes telefonní čísla náhodně generovaná nejrůznějšími programy. Je mnohem víc. Může se stát vaším dobrým partnerem. Nejenže vám pomůže oslovovat potenciální zákazníky nebo domlouvat schůzky, ale také vám může být nápomocné při kompletaci, balení a skladování zboží. Stejně tak některá call centra zastupují firmy v rámci zákaznické podpory. Kdykoliv má váš zákazník nějaký dotaz, prosbu nebo chce předložit reklamaci, může se obrátit právě na call centrum.

Využijte náhradní plnění

Jedním takovým je i společnost Axxel Investment s.r.o., která se soustředí na aktivní i pasivní telemarketing a též administrativní podporu, retail management, skladování a expedici zboží. Navíc je u ní možné využít i takzvané náhradní plnění, a to na všechny poskytované služby.

Axxel působí na českém trhu už od roku 2007 a každý rok pomáhá tisícům firem po celé České i Slovenské republice. Je spolehlivým a efektivním partnerem, který vám bude nápomocný v mnoha sférách podnikání. Zajišťuje činnosti jako:

Na stránkách společnosti můžete rovnou vyplnit kontaktní formulář a sdělit přes něj pracovníkům, s čím byste konkrétně potřebovali pomoci.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..