Zbavte se lupů efektivně a jednou pro vždy!

Zbavte se lupů efektivně a jednou pro vždy!

Zbavte se lupů efektivně a jednou pro vždy!

Pokud patříte mezi ty nešťastné, které neustále trápí svědění pokožky hlavy a s tím spojené padání nevzhledných lupů, jež vám zakrývají celá ramena a záda a vy proto ani nemůžete nosit tmavé oblečení, aby lupy nebyly ještě více vidět, zkuste se jich zbavit jednou pro vždy.

Jaká je příčina tvorby lupů?

Zamyslete se nad tím, jak často si vlasy myjete a jak teplou vodou. Příliš horká voda rozhodně nesvědčí příznivému prostředí na pokožce hlavy. Pokud si myslíte, že se lupů zbavíte, když si budete hlavu umývat každý den, tak se zásadně mýlíte. Právě časté mytí hlavy ničí mikroflóru pokožky, a to jsou nejlepší podmínky pro tvorbu lupů.

Další problém se může skrývat v pestrosti a výživnosti vaší stravy. Ta může vést i k závažnějším zdravotním problémům, jež lupy také dokáží signalizovat.

Zbavte se lupů efektivně a jednou pro vždy!


Jak se lupů konečně zbavit?

Pokud jste s produkty z drogerie neměli štěstí a lupy se vám drží „zuby, nehty“ zkuste jim pohrozit babskými radami.

  1. Vlasy umyjte šamponem a poté spláchněte bylinným odvarem. Vlasy nechte přirozeně uschnout a nepoužívejte fén. Proceduru opakujte dvakrát týdně.
  2. Zkuste starou dobrou březovou vodu. Z jejich jarních listů si připravte odvar. Poté, co se ochladí jím budete vlasy oplachovat.
  3. Pokračujte v éře nálevu a připravte si další – heřmánkový. Ten dokáže zabránit nadměrnému maštění vlasů a stejně tak i tvorbě lupů. Heřmánek dokonce vlasy dokáže zesvětlit.
  4. Do pokožky hlavy si opatrně vetřete kvalitní teplý olivový olej a nechte vlasy zabalené v ručníku, aby na pokožku působilo vlhké teplo. Po dvaceti minutách jej pak důkladně smyjte.
  5. Připravte si domácí šampon. Smíchejte vajíčko s jednou polévkovou lžící rumu a přidejte šťávu ze dvou citronů.
  6. Namočte si vlasy do kefíru a důkladně jej vmasírujte do pokožky. Na půl hodiny zabalte hlavu do ručníku a nechte působit. Poté umyjte šamponem na mastné vlasy.

Tak co, lupy už se daly na útěk pouze po přečtení těchto rad, že ano?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..