Básničky pro holku


Básničky pro holku

Básničky pro holku

Jak se jmenuješ? Jsi krásná. Chtěl bych, abys byla šťastná.

Jaké jsou básničky pro holku?

Pokud hledáte básně pro dívku, která vás zaujala, určitě si vyberete nějaké ze sekce blogu. Najdete zde básně o lásce, přátelství, dnešku i budoucnosti. Ať už hledáte báseň k Valentýnu nebo na jiný den, určitě si tu něco vyberete.

Proč byste měli zvolit básničky pro holku?

Pokud hledáte básně o lásce, nebo chcete najít básně, které popisují vaši situaci, pak byste měli zvolit básničky pro holku. Tyto básně jsou obvykle krátké a mohou být řazeny podle tématu nebo autora. Básně o lásce mohou být romantické nebo erotické, zatímco básně o situaci se mohou týkat vztahů, rodiny nebo dokonce politiky. Pokud hledáte nějakou inspiraci, nebo chcete prostě číst krásné verše, pak byste měli určitě zvolit básničky pro holku.


Jaké jsou nejlepší básničky pro holku?

Asi každý muž se někdy zamiloval a chtěl své city vyjádřit pomocí básně. Někteří to ale mají v hlavě jako špatný den, protože neví, jaké básničky jsou nejlepší pro holku. Pokud se chcete dozvědět, jaké básničky jsou nejlepší pro holku, čtěte dál.

První tip je, abyste si vybrali báseň, která byla napsána s láskou. Musíte cítit, že každé slovo bylo psáno s láskou. Báseň musí mít také rytmus a rým, který by mohl hypnotizov

Alternativy k básničkám pro holku

Pokud jste se rozhodli, že básničky pro holku jsou příliš klasické a chcete ji něco originálnějšího, podívejte se na tyto alternativy:

1. Zkuste ji napsat báseň o něčem, co ji zajímá nebo co by chtěla dělat. Třeba o její oblíbené knize, filmu nebo hudebním stylu.

2. Můžete také vytvořit báseň s názvem „Co bych ti rád/a řekl/a“. V této básni můžete sdělit všechno, co byste ji chtěli říct, ale nemusíte to dělat přímo. Napište

Závěr

Poslední verše jsou věnovány tvému tatínkovi. Jsi mu toho tolik dala, a přesto se občas cítí bezradný. Protože ví, že je tu pro tebe, když potřebuješ říct: „Miluju tě, Tatínku.“

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..