Elektrokoloběžka je dopravním prostředkem pro správné chlapy

Už vás nebaví neustálé čekání v zácpách, kdy se ve městě se svým autem nemůžete včas dostat tam, kam potřebujete? Stále více lidí řeší tento problém alternativním způsobem dopravy, který představuje elektrická koloběžka. V čem tkví její kouzlo?

Konec čekání v zácpách

Drtivá většina českých měst se dnes potýká se špatnou dopravní situací, a to zejména v ranních a odpoledních špičkách. Tedy v okamžiku, kdy zrovna míříte do práce, případně ze zaměstnání domů. Elektrická koloběžka vás potíží zbaví rychle a snadno. Moderní chlap jednoduše nechá auto doma a sedne na elektrokoloběžku. Je rychlá, skládací a snadno vás dopraví na místo, aniž byste se museli stresovat na přeplněných silnicích, nebo se ploužit v MHD.

Dlouhá výdrž a rychlost – hlavní pozitiva elektrokoloběžek BLUETOUCH

Příkladem kvalitního pomocníka je elektrokoloběžka BLUETOUCH BT800. Jde o elegantní model, který budí respekt, a je schopný dojet na jedno nabití až 60 kilometrů. Tato elektrická koloběžka je od výrobce teď v akci i se sedátkem a dokáže vyvinout skoro až neuvěřitelnou rychlost 50 km/h. Ideální stroj do města, na němž se budete i díky vícero LED světlometům cítit v městském provozu bezpečně a jistě. Má dokonce tempomat a dvojí pneumatické odpružení, takže samotná jízda je pohodlná a dlouhé výlety si vychutnáte plnými doušky.


Elektrokoloběžka je skutečně perfektním dopravním prostředkem (nejen) pro chlapy. Kromě výše uvedených vlastností jistě oceníte ekologickou stránku, protože elektrická koloběžka nezatěžuje životní prostředí, což se rozhodně nedá říci v okamžiku, kdy do práce či na nákupy neustále jezdíte autem, potažmo na motocyklu. Elektrokoloběžka je velmi skladná, dá se složit a umístit někam do kouta, takže vám nebude překážet doma či v kanceláři a můžete ji mít neustále na dohled.

Ani robustnější chlap se nemusí bát používat elektrickou koloběžku, zvolí-li vhodný model

Elektrické koloběžky BLUETOUCH bez problémů uvezou i silnější jedince, mají totiž nosnost až 120 kilogramů. Rozhodně se tak nejedná o modely, které by byly vhodné tak maximálně pro děti a teenagery. Zkrátka ideální dopravní pomůcky pro moderní chlapy 21. století.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..