Glampingczech.cz – nejlepší  Glampingové tipy na luxusní ubytování v přírodě

Glamping – fenomén dnešní doby, je unikátní spojení komfortního ubytování s přírodou. Je to mnohem více než jen luxusní stan. Je to možnost probudit se v jurtě na vrcholu hory, nebo bydlet v korunách stromů. 

Glampingczech.cz nabízí mapu míst, která Vám ušetří spoustu času a pomůže nalézt kouzelné místo ve Vaší lokalitě, o kterém jste dost možná ani nevěděli! Hrdě reprezentuje tvrdou práci a odvahu hostitelů, která stojí za vytvořením kouzelného místa. Maringotka, tiny house, posed, nebo snad stan? To a mnohem více naleznete na Glampingczech.cz!

<strong>Glampingczech.cz – nejlepší  Glampingové tipy na luxusní ubytování v přírodě</strong>
Glampingová mapa míst v České republice

Krásné místa nalezneme nejen na jižní Moravě, nebo horách, ale napříč celou Českou republikou!            

Která jsou ty nejzajímavější?

  1. Glamping Morava
<strong>Glampingczech.cz – nejlepší  Glampingové tipy na luxusní ubytování v přírodě</strong>

Glamping Morava nabízí jedinečný zážitek nedaleko turistického                 resortu Dolní Morava. Potřebujete si odpočinout od všedního                         ruchu města, pracovních starostí? Přijeďte k nám!

Tiny house je maličký Off grid domeček s obrovskou výbavou včetn elektřiny – díky fotovoltaickým panelům. Jedná se o stavbu na zrezlém   podvozku starého sběracího vozu na seno, kterému jsme tak rekonstrukcí dali nové využití.

2. Baráček na stromě

<strong>Glampingczech.cz – nejlepší  Glampingové tipy na luxusní ubytování v přírodě</strong>

Jen sama příroda ve své      přirozené kráse. Jedinečné prostředí a autentická atmosféra spoluvytvářející opravdu      kouzelné místo, kde se         plní sny. Třeba jako ty o     dětském domečku, kde         lze spát s výhledem na         hvězdy. A tak tu teď stojí.

Dalších 98 míst naleznete na webu Glampingczech.cz – plánujete dovolenou, odpočinek, dobití baterek? Tak glamping je přesně pro Vás!
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..