Jak ji ohromit – jak to nepokazit


Jak ji ohromit – jak to nepokazit

Jste na rande, na nějakém setkání nebo prostě se svou partnerkou chcete strávit příjemné chvíle ve dvou. Jak zařídit, aby nebyla vašimi panskými trenýrkami nepříjemně překvapená? Řekneme si, čímž ji zaručeně ohromíte v pozitivním smyslu!

Než začneme rozebírat různé veselé motivy a barvu, která se vám nejvíce bude hodit k pleti, vezmeme si to nejdůležitější – velikost a střih.

Vaše pánské boxerky by vám měly sedět přesně jako vaše druhá kůže. Neměly by nikde tlačit, prakticky byste je neměli ani cítit. Tak poznáte, že vaše trenýrky jsou vám dokonale padnoucí, zkrátka jako ulité. To je první krok, kterou ženu zaručeně ohromíte. Že si umíte správně vybrat a že se o sebe pečujete. Dobře padnoucí trenýrky jsou znakem respektu k sebe samému.

Barva a motiv – dejte sbohem nudné černé

Nehledě na to, že vaše boxerky reprezentují, jak se o sebe jako muž staráte, vaši ženu zaručeně ohromíte i motivy. Také barvami, zkrátka čímkoliv, na co si vzpomenete. Například na stránce Dedoles.cz je možnost najít širokou nabídku pánských boxerek, které si umíte pořídit nejen v klasických barvách jako je černá a šedá, ale i ve veselých motivech. Tančící avokáda, růžoví plameňáci či romantická srdíčka? Chcete být za mystického elegána? Pánské boxerky s motivem zvěrokruhu čekají jen na vás. Jste na toto moc konzervativní? Vyberte si klasické jednobarevné – červené, oranžové, žluté … Zkuste na chvíli zapomenout na černou a ponořte se do vod, kde jsou pánské trenýrky módním kouskem. Protože tak jak se cítíte pod oblečením, tak působíte navenek.

Kvalita materiálu – to je nejvíc!

Nejvhodnějším materiálem pánských trenýrek je samozřejmě bavlna s trochou elastanu pro větší elastičnost. Bavlna je velmi prodyšná a zejména výborně padnoucí za každých okolností, dobře odvádí pot a zbytečně nepřehřívá. Navíc je nealergenní, takže je univerzální látkou opravdu pro každého. A pokud dojde k neočekávanému poškození, dá se rychle sešít tak, že si to vaše partnerka určitě nevšimne – takový malý tip.

Tak si to tedy shrneme. Každou ženu zaručeně ohromíte tím, že si umíte na sebe vybrat dobře padnoucí kus spodního oblečení. Pánské boxerky jsou základní ukázkou péče o sebe. I když je nikdo nevidí, kvalita vašich pánských trenýrek vypovídá o vašem dobrém vkusu. A váš vkus zas rozhodne o tom, jaké si na sebe obléknete. Ať si vyberete jakékoliv – či decentní černé, šedou klasiku, jednobarevné univerzální trenýrky nebo půjdete do extravagantnějších motivů – srdíčka, čtverečky, avokáda, proužky … Pokud dodržíte výše zmíněné rady, nemůžete šlápnout vedle a vaši partnerku nebo náhodnou známost zaručeně ohromíte a příjemně překvapíte.

Zdroj fotografie: Dedoles
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..