Jak poslat loď

V moderním světě se stále něco přepravuje. Lidé posílají balíky svým příbuzným, nakupuje se v internetových obchodech, firmy posílají své zboží. Příkladů bychom našli ještě více. Na výběr je také celá řada poskytovatelů přepravních služeb. Ovšem ne každý vám dopraví loď tam, kam potřebujete.

Jak přepravit náklad s většími rozměry

Jestliže jste se například rozhodli prodat svoji loď, tedy spíše kajak, kupce možná najdete skrze různé bazarové portály. To nebude takovým problémem. Horší to už bude tehdy, jestliže si pro ni kupec sám nepřijede a bude ji chtít poslat domů. Jak to udělat? Který přepravce je připraven pro dopravu nadrozměrných nákladů? Pravděpodobně to nebude nikdo z velkých poskytovatelů, kteří sice operují po celém světě, ale loď vám nepřepraví. I tak lze najít úspěšné řešení svízelného problému.

Přeprava lodi

Přeprava lodi je pro českého přepravce hračkou. V jeho nabídce najdete i tuto specifickou službu. Vaši loď dopraví z jednoho bodu do bodu druhého. FOFR, česká přepravní společnost, je dobře vybavena na přepravu různých typů lodí, a to až do délky 6 metrů. Převézt váš kajak tedy v pohodě zvládne. Na vás bude opatřit loď kvalitním obalovým materiálem, třeba bublinkovou fólií a lepicími pásky či kartonem, aby během cesty nedošlo k úhoně. A pak už jen stačí kontaktovat přepravce, jenž se postará o další postup.

Nadměrné zásilky

Přeprava nadrozměrných, nadměrných nákladů nebo zásilek je důležitou součástí poskytovaných služeb. Firma FOFR zvládá přepravit zásilky do 6 metrů, do celkové hmotnosti zásilky 1 800 kg nebo maximálního objemu 8 m3. Přesahuje-li náklad uvedené limity, je možné se domluvit na individuální nabídce s regionálním střediskem firmy, které najdete v každém kraji České republiky. Mezi rozšířenou možnosti přepravy dále patří zasílání zboží na dobírku, sledování pohybu zásilky, svoz vratných obalů.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..