Láskografika: Originální dárek pro zamilované

Láskografika: Originální dárek pro zamilované

Láskografika: Originální dárek pro zamilované

Možná si každý rok hned několikrát namáháte hlavu, jak co  nejlépe obdarovat milovanou osobu – k výročí vztahu, k Valentýnu nebo prostě jen tak na důkaz lásky i ve všední den. Bonbonieru s čokoládovými pralinkami ve tvaru srdce, parfém nebo jiný neosobní dar byste letos rádi nahradili něčím, co doopravdy promluví řečí vaší lásky. Právě takovým darem může být originální zamilovaná grafika jen o vás dvou – Láskografika.

Láskografika z lásky také vznikla. Vymyslela ji grafička Anička, když přemýšlela nad co nejhezčím dárkem k pátému výročí vztahu pro svého přítele Pepu. Napadlo ji připomenout ty nejkrásnější chvíle, které spolu prožili a dát jim grafickou podobu. Pepa měl z dárku takovou radost, že se s Aničkou rozhodli nenechat si originální nápad jen pro sebe.


Svou drahou polovičku tak dnes můžete i vy potěšit dárkem, který vznikl z opravdové zamilovanosti. Na webových stránkách Láskografiky se nechte inspirovat ukázkami a pak už jen dejte dohromady chvíle, které byste navždy chtěli do vlastní grafiky zaznamenat – první vzájemné setkání a první rande, první polibek nebo nezapomenutelnou společnou dovolenou.

Zarámovanou láskografiku si nemusí nutně vzájemně věnovat pouze partneři. Stejně dobře poslouží jako dar svatebčanům připomínající všechny krásné a důležité momenty, které jejich nejslavnějšímu dni předcházely.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..