Neocenitelným pomocníkem každého kutila je aku šroubovák


Neocenitelným pomocníkem každého kutila je aku šroubovák

Rádi si vše ve své domácnosti opravujete sami nebo neustále něco vyrábíte? Potom by ve vaší dílně určitě neměl chybět aku šroubovák, který patří mezi nepostradatelný a zároveň nejpoužívanější druh nářadí. Zjistěte, jak vybrat správný aku šroubovák a jakým parametrům se při výběru aku šroubováku věnovat.

Uplatnění aku šroubováku

Aku šroubovák je všestranný pomocník, kterým lze provádět mnoho úkolů. Své uplatnění nachází při mnoha řemeslných profesích a v domácnostech. Mezi hlavní úkol aku šroubováku patří zejména uvolňování a utahování šroubů, a to rychlým a jednoduchým způsobem oproti klasickému šroubováku. Kvalitní aku šroubovák vám však umožní i vrtání do měkčích materiálů. Aku šroubovák je totiž ve své podstatě aku vrtačka s nižším výkonem. Použití aku šroubováku lze rozšířit také na míchání barvy či broušení.

Jak vybrat akušroubovák?

Při výběru správného aku šroubováku je nutné vzít v potaz především dva parametry. Jedním z hlavních parametrů je napětí, od něhož se odvíjí krouticí moment neboli síla aku šroubováku. Což je důležité zohlednit v případě, že by měl aku šroubovák sloužit i pro vrtání. Mezi velice důležitý parametr také patří kapacita akumulátoru, která určuje výdrž baterie aku šroubováku po dobu nabití. Čím vyšší kapacita, tím je logicky delší výdrž baterie. Důležité jsou i další parametry, proto není na škodu se obrátit na specializovaný e-shop.

Kde si pořídit aku šroubovák?

Místem, kde si můžete pořídit kvalitní aku šroubovák do své dílny, je internetový obchod PROFI NÁŘADÍ.COM. Najdete zde široký výběr aku šroubováků všech značek. Mezi špičkové a prověřené aku šroubováky, pro něž je charakteristická vysoká kvalita, patří například aku šroubovák Narex a značkový Bosh aku šroubovák. Potřebujete-li s výběrem aku šroubováku poradit, pak se neváhejte obrátit na zmíněný e-shop.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..