Pořiďte si do dílny skladný teleskopický žebřík


Profesionální teleskopický žebřík oceníte při práci v domácnosti, na zahradě i v dílně. Jaké jsou jeho výhody oproti obyčejným žebříkům? Co všechno umožňuje výsuvný systém s pojistkou? Z jakého materiálu se vyrábí a jakou maximální délku může teleskopický žebřík mít? Čtěte a zvolte si pro sebe tu nejlepší variantu žebříku.

Jaký žebřík pořídit domů a na zahradu?

Pořizujete-li žebřík vhodný pro nejrůznější příležitosti, volit můžete mezi klasickými můstky, schůdky, štaflemi a teleskopickými žebříky. Můstky jsou užitečné pro malé výšky, nejsou ovšem nijak nastavitelné, na všechny práce je tedy nevyužijete. Obyčejné schůdky se zase hodí do domácnosti pro práci v menších výškách, nejsou příliš skladné a nastavitelné. Šikovným a stabilním pomocníkem už jsou výsuvné štafle, ty jsou univerzálnější a skladnější než jiné varianty žebříků. Profesionálním nástrojem je pak oblíbený teleskopický hliníkový žebřík, který používají řemeslníci, montéři, opraváři a jiní odborníci příležitostně pracující ve výškách. Teleskopické žebříky jsou velmi variabilní, stabilní, mobilní a skladné. Některé modely lze plně rozložit do výšky až 6 metrů. Jejich odlehčená hliníková konstrukce navíc umožňuje jednoduchou manipulaci a převoz v autě. Hodí se pro všechny příležitosti a náročné práce.


Teleskopický žebřík a jeho specifika

Teleskopické žebříky mají univerzální využití a jsou bezpečné i při maximálním rozložení. Výšku si lze libovolně nastavit a prodloužit rozložením na štafle. Na každém výškovém stupni se můžete spolehnout na pojistné zámky znemožňující váš pád. Celá konstrukce je vyrobena podle zásad ergonomie. Nosnost žebříků se pohybuje až do 150 kg zatížení, což dále zvyšuje jejich bezpečnost. Hliníkové žebříky jsou velmi odolné, mají dlouhou životnost. Když si pořídíte v akci teleskopický žebřík, neutratíte za něj horentní sumu a vzhledem k tomu, že tento žebřík bude vaším pomocníkem neustále, ať už při malování či sběru ovoce, vaše investice se vám stoprocentně brzy vrátí. Většinou nestojí o moc víc než obyčejné štafle. Projdete-li si volně dostupné recenze žebříků, snadno zjistíte, který opravdu využijete. Kvalitní žebřík seženete i velmi výhodně, nezapomeňte si hlídat akce!
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..