Jaké rituály se svíčkami pomáhají k lepšímu životu?

Jaké rituály se svíčkami pomáhají k lepšímu životu?

Jaké rituály se svíčkami pomáhají k lepšímu životu?

Svíčky si většina z nás zapaluje po celý rok. Někdo je používá proto, aby navodil romantickou atmosféru třeba při večeři nebo na večírku, případně při posezení s přáteli či rodinou. Vhodné jsou i při masážích a různých terapiích. Spousta lidí si je zapálí jen kvůli tomu, že plamen svíčky uklidňuje jejich mysl. No a ti ostatní je mají jen na dekoraci či pro radost.

Ovšem o svíčkách se hovoří i v souvislosti s možným zlepšením života. Každá barva svíčky totiž dokáže jejím zapálením pomoci se řešením nějakého problému či nás připravit na určité situace. Jaké rituály se dají provádět a které pomáhají?

Přátelství

Hledáte nové přátele nebo se naopak snažíte navázat na ztracené přátelství a znovu jej obnovit? Můžete si k tomu pomoci bílou a modrou svíčkou. Je potřeba je obě zapálit přesně ve středu.

Peníze

Nebudeme si nic nalhávat, peníze zkrátka potřebují všichni, bez ohledu na to, k jakým účelům. Ne vždy se nám však daří je získat. Je tu však možnost vyslat tzv. prosbu o pomoc s finančními záležitostmi. Spočívá to v zapálení svíčky zelené barvy a to kdykoliv vás napadne.


Pro dobrou náladu

Chystáte setkání s přáteli, rodinou či známými ze starých dob? Čekáte návštěvu a chcete, aby vše bylo v pohodě a proběhlo to v naprostém klidu? Pak zapalte v den, kdy mají přijít růžovou a bílou svíčku.

Bolest z rozchodu

Rozchod může být velmi bolestivý, a pokud ho chcete překonat, můžou pomoci svíčky. V tomto případě modré a žluté barvy.

Proti nebezpečí

Zdá se vám, že by se mohlo přihodit něco zlého? Předcházejte možnému nebezpečí a zapalte černou a modrou svíčku.

Touha po těhotenství

Pokud se žena snaží otěhotnět, ale stále se jí to nedaří, může zkusit pravidelně, kdykoliv si na to jen vzpomene, zapalovat růžové a žluté svíčky, pokud možno větší počet najednou.

Harmonie

Chcete harmonizovat svůj život a být v souladu v jakékoli oblasti? Pak si každé ráno hned po probuzení zkuste zapálit modrou svíčku.

Pracoviště

Zelená a modrá svíčka zapálené současně zlepšují pracovní prostředí a napomáhají k udržení přátelského vztahu s každým kolegou na pracovišti.

Zdraví

Modrá a bílá svíčka může zlepšit vitalitu a také dodat sílu. Dokonce to pomáhá i v případě, že hodláte pomoci. Funguje to, i když hodláte požádat i o uzdravení někoho blízkého.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..